כן צודקים זה לא פשוט לקום מהספה. רובינו כבר התרגלנו לאימון האצבעות הרגיל בהעברת תחנות בשלט או בשיטוט האצבע על מסך הנייד ובכל זאת, יש רגעים בהם מרגישים שחייבים להזיז גם את שאר הגוף.

לאחרונה נדמה שכולם פשוט התחילו לרוץ.. אז אפשר להצטרף כמובן לטרנד הריצה העולמי ולנסות להשיג כאלו שכבר שם או דווקא להחליט ללכת על כיוונים מיוחדים יותר שעולם הכושר מציע.

מה למשל? אז זהו, תחום הכושר מתפתח בטירוף ומציע לנו בכל פעם טרנדים חדשים של אימונים שונים ומעניינים וכל אחד יכול לנסות, להתנסות ולבחור את האימון הממכר שלו.

אתם מוזמנים להצטרף לאימון HIIT) High intensive interval training) חדשני בעצימות גבוהה השורף מספר רב מאוד של קלוריות. לרוב האימונים קצרים יחסית ולא אורכים יותר מ-30 דקות. האימון מורכב ממספר קטעים אינטנסיביים במיוחד, שכל קטע נמשך מספר דקות בודדות בלבד, וביניהם מנוחה קצרה של כמה שניות. על הסט חוזרים מספר פעמים. אימונים אלו משפרים את הסיבולת האירובית והאנאירובית. אז אם אתם מהאנשים שאין להם אפשרות להקדיש שעה לאימון כל יום קבלו חיזוק – מאמנים בשיטה זו טוענים שגם רבע שעה אימון מספיקה והיא מתאימה בדיוק לכם. פלוס נוסף, תוכלו לבצע זאת גם בבית (חסכנו לכם את זמן ההתארגנות והיציאה מהבית).

אימוני האורות כובשים בינתיים את חו"ל אבל בקרוב גם בארץ….קצת נוסטלגיה. זוכרים את משחק הוידיאו עם המשבצות הצבעוניות, תכלס כשחושבים על זה עכשיו זה היה אימון במסווה של משחק, אז למי מכם שלא זוכר- במשחק היה צריך לקפוץ על המשבצת הנכונה על פי הצבע שמופיע על המסך. אז אימון האורות דומה…מדובר בחדרי אימון המיועדים לכך עם תאורה ומערכת מולטימדיה במיוחד לצורך האימון. הקצב, התרגילים וכל היתר, נקבעים על ידי המאמן והכל בשילוב האורות. נשמע מהנה יותר מאשר מענה.

אם אתם מחובבי הבריכה האימון הבא הוא לגמרי בשבילכם, אימוני ציפה או בשמם המקצועי ה- FLOATFIT!

מדובר במעין מזרן גדול ועבה שמניחים על המים בבריכה ועליו עושים אימון. מדובר באימון מאתגר המשלב בין האימון, מאתגר בפני עצמו, לבין הצורך בשמירה על שיווי משקל (במידה ומתקשים לפחות הנפילה רכה). אופציה זו כבר קיימת במקומות בארץ.

האימון הבא מוקדש לחובבי הריקוד מביניכם, אימון הטוורקינג (Twerking) שסוחף אחריו כבר רבות.אימון הטוורקינג, לוקח את סגנון ריקוד בסיסי בהיפ-הופ הכולל הרבה מאוד נענועי אגן (זה המוכר כחלק מכוריאוגרפיה בקליפים הבינלאומיים) השיעור אומנם מתמקד בעבודת הישבן אך הוא משלב עבודה מרובה על שרירי הליבה, הירכיים והגב התחתון.

אימון כושר זה שורף המון קלוריות. נשמע לכם יותר כמו…. ריקוד, אז זהו שממש לא!

נסו ותראו בעצמכם…זה הזמן לשעת כושר – הצעד הראשון אחרי שקראתם הוא לקום מהספה.