כולנו רוצים לטוס לחו"ל ולמצוא טיסות כמה שיותר זולות, כמובן שרובנו לא יכולים לטוס באופן ספונטני בדקה ה-90 או בהתראה קצרה מדי. אז איך מוצאים טיסות זולות?

אספנו עבורכם מידע חשוב שיחדש לכם ויעזור לכם להוזיל עלויות בתקווה שתוכלו לטייל בפחות כסף. אז ככה:

1. לחפש טיסות באתרים למציאת טיסות זולות Xplorer, Kiwi, Skyscanner, Alice

Alice  – אתר חדש שיצא לא מזמן לשוק עם מנוע חיפוש מאוד פשוט וקל לשימוש. הוא מעוצב בצורה נוחה וברורה. הוא מעביר אתכם שלב שלב בחיפוש הטיסה ועוזר לכם לראות את התוצאות הכי זולות. ניתן להשוות מחירי טיסות בין יעדים שונים לבחירתכם (עד ארבעה). אם אתם מתלבטים אם לטוס לספרד או איטליה או מתלבטים בין מספר שדות תעופה באותה מדינה, הוא יכול להשוות בין המחירים של כולם בחיפוש אחד ולפי טווחי תאריכים שונים.

Xplorer – אתר נוסף בפיתוח ישראלי שנותן כמה דברים מעולים שחוסכים זמן וכסף ולא קיימים באתרים אחרים. בעת חיפוש טיסה ישר תוכלו לראות את המחיר של הטיסה ואת מחיר הטיסה עם מזוודה. אפשרות זאת מאוד טובה כשבתוצאות יש טיסות לואו שלא כוללות עלות מזוודה והמחיר עם מזוודה מייקר משמעותית את המחיר שתראו בחיפוש רגיל. בנוסף, בתוצאות החיפוש תוכלו לראות מה מחיר הטיסה כולל (אוכל, בחירת מושבים וכו') אתר גם נותן ציון לכל הטיסה כדי שתוכלו לדעת באיזה טיסה שווה לכם לבחור (הציון משוקלל מכל מאפייני הטיסה). עוד דבר זה האפשרות לחיפוש טיסות שמשלבת שני יעדים שונים (נחיתה ב X וחזרה מ Y) במחיר של יעד אחד.

Kiwi- אתר מעולה לחיפוש טיסות זולות לפי טווח תאריכים, מאפשר חיפוש לפי יעד לא ידוע, אם אתם לא סגורים על יעד או רוצים לראות לאיפה הכי זול לטוס. חווית המשתמש שלו מאוד נוחה ואינטואיטיבית. יש לו גם אפשרות חיפוש לפי רדיוס, מסמנים על המפה את הרדיוס הרצוי והוא יציע לכם את היעד הזול ברדיוס הזה.

Skyscanner – אתר שרובכם כבר מכירים. אתר מעולה שמראה לרוב את המחירים הכי נמוכים בשוק והיתרונות שלו זה שאפשר לחפש בו טיסה ליעד לא מוגדר. בנוסף, אפשר לעשות בו חיפוש לפי חודשים, כלומר, לבחור חודש ולא לפי תאריך ספציפי ואז אפשר לראות באיזה ימים הכי כדאי להזמין את הטיסה.

2. חיפוש טיסות בחלון גלישה בסתר Incognito (שהאתר לא יזהה שזה אתם), למה?

האתר של חיפוש הטיסות יודע שאתם מחפשים טיסה בהתבסס על קוקיז (מידע שנשמר בדפדפן שלכם). האתר מעלה את המחיר באופן פרטני ומנסה להלחיץ אתכם בכדי שתזמינו את הטיסה במהירות לפני שהמחירים יעלו אפילו גבוה יותר.

איך עושים את זה? לוחצים על סרגל הכלים למעלה מצד ימין ובוחרים באפשרות "new incognito window" ומבצעים את החיפוש בחלון החדש שנפתח. רק אל תשכחו לסגור את שאר חלונות הגלישה בסתר שלכם, ולפתוח דף חדש ולאחר מכן לבצע חיפוש טיסה.

3. הזמנת טיסות ממדינות עניות יותר (ישראל היא אחת מהן).

נשמע הזוי לא? אבל זה נכון. אתרי הטיסות יודעים לזהות מאיזה ארץ ואיזה אזור אתם גולשים לפי ה-IP  שלכם. באזורים בהם חתך הסוציו-אקונומי גבוה הם יציגו מחירים גבוהים יותר ולהיפך. האתרים מפרסמים מחירים גבוהים יותר למי שהם חושבים שיש יותר כסף לשלם. אז הטיפ שלנו הוא: אם אתם נמצאים בחו"ל ורוצים להזמין כרטיס טיסה, שווה לכם לבקש ממישהו מישראל לעשות זאת עבורכם. ויש אפשרות לעשות זאת גם לבד באמצעות שירותי VPN.

4. חיפוש טיסה באתר של חברת התעופה עצמה

אחרי שמצאתם טיסה באתר שמשווה טיסות זולות, תיכנסו לאתר של אותה חברת תעופה ותבדקו ישירות. לפעמים המחיר בחברת עצמה יותר זול.

5. קבוצות פייסבוק

בפייסבוק תוכלו למצוא ולהצטרף לעשרות קבוצות לפי יעדים, סטטוס משפחתי, תקציב וכו'…קבוצות שמרכזות המלצות וטיפים מעולים (חוכמת ההמונים), ישנן קבוצות שפתחו אנשים ושם הם חולקים מידע מהניסיון האישי שלהם. באותן קבוצות מעבר לקבלת מידע על טיסות זולות תוכלו למצוא מידע מקיף לתכנון טיול שלם, לקבל המלצות על מקומות לינה, השכרת רכבים ועוד… מקווים שעזרנו לכם למצוא טיסות זולות – תיהנו בטיול שלכם!