תוכן שיווקי


יש המכנים אותה אלטרנטיבת השקעה המשתלמת ביותר בשוק כיום, דחיקת בתי המלאכה ממרכז הערים לטובת בניית מגדלי מגורים והעלייה ברכישה מוצרים באינטרנט האיצה את הביקוש למחסנים באזור תל אביב.

כניסתה של ענקית הסחר אמזון לישראל עתידה לזרז את השינויים הדרמטיים, שכבר מתחוללים בעת הנוכחית בנוף הנדל"ן המקומי. העלייה במסחר האלקטרוני מכרסמת באופן שיטתי בתנועת הלקוחות בקניונים. יותר ויותר ישראלים בוחרים לקנות מוצר שיגיע עד אליהם הביתה או לנקודת המשלוח ובמקביל, היצרנים, היבואנים והמשווקים מחפשים פלטפורמה לאחסון המוצרים בקומפלקס ייעודי שתוכנן ופותח במיוחד לצרכים אלה.

לוגיסטיקה להצלחה

כאן נכנסים לתמונה המרכזים הלוגיסטיים (המרלוגים) – ענף נדלנ"י  שנמצא בצמיחה אדירה בשנים האחרונות ומהווה אפיק השקעה מניב במיוחד עם תשואה גבוהה תוך זמן קצר.
מרבית המרלוגים בארץ ממוקמים בשולי הערים ובאזורים מרוחקים בפריפריה. הידחקות המתחמים לפריפריה היא גם תוצאה של היעלמותם ההדרגתית של בתי המלאכה מזירת המסחר המוכרת לטובת מגדלים למגורים ולעסקים.

בעקבות גל ההתחדשות העירונית שפוקד את הערים הגדולות והצפופות, קשה כבר מאוד למצוא את מרכזי המלאכה של פעם – הנגר, הרפד, הצבע ובעלי מקצוע אחרים שעבדו במרכז העניינים. למעשה, בתי מלאכה מפונים כחלק מהסכמים שונים לטובת בניית קומפלקסים גדולים ופני הערים משתנה כליל.

תחום המרכזים הלוגיסטיים מושפע משתי מגמות המתקיימות במקביל זו לזו: המרת מרכזי המלאכה בפעילות שעוברת למרכזים לוגיסטיים ועלייה בסגנון הצריכה ושיטות הפעולה של חברות.

על אף הביקוש הרב למרלוגים קיים היצע מוגבל יחסית של פרויקטים ומרבית הערים בגוש דן אינן ממהרות לאשר תבע"ות חדשות לשימושים לוגיסטיים. זו הסיבה שאזורי תעשייה רבים בגוש דן דוגמת חסן עראפה בת"א ואזור התעשייה של בני ברק נעלמים לטובת מגורים, מסחר ומשרדים. נוצר פער דרמטי בין היצע לביקוש ולכן, כל הזדמנות עסקית להשקעה בשטח לוגיסטי במרכז הופכת להזדמנות מצויינת עבור משקיעים.  

הדור החדש של מתחמים לוגיסטיים מודולאריים

פרויקטים יזמיים הכוללים יחידות של מסחר, תעשייה ולוגיסטיקה באזורי התעשייה הפכו למצרך מבוקש.  הרשויות ממעטות לאשר פרויקטים מסוג זה. כמו למשל, אזור התעשייה בחולון אשר נחשב לאחד מאזורי התעשייה והעסקים הגדולים והמובילים במדינת ישראל.

לא מכבר השיקה GF נדל"ן המתמחה בייזום, בנייה וניהול של פרויקטים בתחומי המגורים, המשרדים והמסחר את פרויקט הסדנה בחולון, הפרויקט הלוגיסטי הראשון למכירה ישירה ללקוחות. מדובר במבנה שמוקם על מגרש בשטח של כ-16 דונם וכ-42,000 מ"ר ב-4 קומות שיחולקו לכ-120 יחידות בנות כ-250 מ"ר כל אחת.

לדברי, אייל פרידמן יזם ובעלים של קבוצת GF נדל"ן. "הפרויקט הוא ייחודי מסוגו והוא מתאים לכל מי שרוצה להשקיע בתחום הלוגיסטי אפילו בלי ידע קודם, ניסיון או קשרים, זו השקעה בטוחה. הפרוייקט ממוקם באזור התעשייה והמלאכה חולון, במיקום אסטרטגי ונגיש ללב גוש דן, למחלף השבעה, כביש 1, כביש 6 וכמובן לכניסה הדרומית לתל אביב, ברחוב הסדנה סמוך לכניסה הראשית הצפונית של אזור התעשייה בחולון".

היחידות עצמן בנויות בצורה מודולרית המאפשרת רכישה במגוון גדלים בהתאם לביקושים וכן גישה ישירה לפריקה וטעינה למשאיות ורכבים ואפילו אחסנה ותצוגה של מוצרים, גלריה בכל יחידה וחניה סמוכה.
עוד מוסיף אייל,  "מדובר בהשקעה מצוינת הכוללת גם ערבויות חוק המכר עם צפי לתשואה גבוהה שהיא נגזרת כמובן מהביקושים הגבוהים שעומדת על תשואה של 7% כשהצפי לאכלוס הוא כבר בדצמבר 2022"

השקעה במתחם לוגיסטי דורשת הון עצמי של החל מכ- 460,000 ₪ כאשר אפשר ליהנות גם מהטבה בתנאי התשלום למהירי החלטה ובעצם מדובר בהשקעה ללא סיכונים מיותרים. אפשר להסב את היחידות לשימושים רבים ממחסן ועד חללי עבודה משותפים והכל תוך עמידה בתקנים הנדרשים בהתאמה ישירה לקדמה הטכנולוגית במיקום הכי אטרקטיבי שאפשר לבקש".

הזדמנות חד פעמית לקחת חלק בפרויקט יזמי ברחוב הסדנה בחולון הכולל 120 יחידות של מסחר, תעשייה ולוגיסטיקה, מתוכן נמכרו 52 יחידות בחודשים האחרונים. לפרטים נוספים: sadna-holon.com

שלחו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם:

[contact-form-7 id="50217" title="הסדנה"]