בשוק התחרותי של היום מעסיקים משקיעים משאבים רבים בחיזור אחר הטאלנטים המבוקשים בתעשייה.

משכורת טובה היא כבר לא הגורם הבלעדי למשיכת עובדים  המועמדים מחפשים גם  תנאים סוציאליים, ארוחות צהריים והסדרים עם מכוני כושר.

ארוחות המסובסדות על ידי המעסיק מככבות בראש רשימת ההעדפות. על פי סקר שפרסמה חברת Gloat, כ-61% מהנשאלים העידו שההטבה החשובה להם ביותר במקום העבודה הנבחר היא ארוחת צהריים מסובסדת ורק לאחר מכן, בפער ניכר, ההתחשבות באיזון בין חיי תעסוקה להורות (45%).

הגודל לא קובע – הסבסוד כן

אוכל הוא המפתח לגיוס עובדים בחברות גדולות ומה קורה עם עסקים קטנים-בינוניים ואיך הם יכולים לבלוט?
הדרך הטובה ביותר היא להשוות תנאים, אם לא בשכר, אז לפחות בארוחות צהריים על חשבון המעסיק.
כיום קל יותר מתמיד להקצות לעובדים תקציב חודשי לארוחת צהריים באמצעות סיבוסחברה בינלאומית המספקת פתרונות לניהול שירותי ארוחות בחברות.

איך זה עובד? אתם כמעסיקים מחליטים יחד עם סיבוס על מדיניות תקציבית, בין אם תקציב יומי או חודשי, כולל סופ"ש או לא, מוגבל בשעות או פתוח באופן חופשי ונהנים מפלטפורמה ידידותית להזמנת משלוחי אוכל דרך אתר אינטרנט ואפליקציה.

העובדים נהנים ממבחר עצום של מעל 5,000 מסעדות, רשתות וחנויות נוחות עם מגוון מנות. כמו כן, עומד לרשותם שירות לקוחות וצ'אט אנושי בכל שאלה כך שתמיד יש עם מי לדבר.
סיבוס מתממשקת לדוחות השכר ומאפשרת לך כמעסיק להפיק דוחות מימושים ולבצע בקרה על הוצאות הארגון בתחום הארוחות .

מדובר בהטבה שמתאימה לכל ענף וחוצה סקטורים – הייטקיסטים יחד עם עובדי מדינה יכולים ליהנות ממנה והיא אידיאלית לאנשי שטח, שמבלים כל היום בחוץ ויכולים לסבסד ארוחה בכל מקום בו יהיו. כרטיס סיבוס מאפשר להם ליהנות מהיצע קולינרי מסחרר בפריסה ארצית ובמגוון שעות לאורך היום, לפי מדיניות הארגון.

מסבסדים ומרוויחים מעובדים מרוצים

עובד מבלה בממוצע כ-186 שעות במשרה מלאה. על פי מחקרים, תזונה מאוזנת היא פקטור לניהול איכות חיים, בריאות טובה ולהעלאת המוטיבציה והפרודקטיביות בעבודה.
במילים אחרות – העובדים שלכם יתפקדו טוב יותר על בטן מלאה ולכן סבסוד ארוחת צהריים היא החלטה כלכלית משתלמת לטווח הארוך.

הפסקת צהריים מאפשרת להם לאגור כוחות להמשך וגם לנהל סיעור מוחות עם עמיתים.
למעשה, רבים מדווחים שאחרי צהריים בחוץ הם מרגישים קרבה לקולגות וחוזרים לקיוביק עם רעיון מנצח לפרויקט הבא. סבסוד ארוחות הוא גם המפתח לשימור עובדים לאורך זמן.

כרטיס סיבוס נחשב לסמל סטטוס בקרב עובדים בכל התעשיות והמגזרים. אם אתם כמעסיקים מעוניינים למשוך אליכם עובדים מוכשרים ומחפשים הטבה ייחודית, תוכלו להציע להם סבסוד ארוחות. הם ייהנו מארוחות צהריים בסגנון שלהם לפי התקציב של החברה ואתם תרוויחו עובדים מרוצים. WIN-WIN לכולם.

תנו לעובדים שלכם את הטוב ביותר. הצטרפו עכשיו למעל 2,500 חברות שבחרו בכרטיס הארוחות של סיבוס. לפרטים נוספים www.cibus-sodexo.co.il