בעידן המודרני בו הכל דינמי ומתחדש כל הזמן חישוב מסלול מחדש כבר לא נחשב כדבר חריג. בעולם שבו הכל כל הזמן מתחדש כך גם האדם מרגיש צורך "להמציא" עצמו מחדש בתחומים רבים וביניהם גם הקריירה.

עבודה שוחקת ושגרתית, חלום שטרם מומש, שינוי בהתאם לעידן הטכנולוגי, מיצוי תעסוקתי ומצב כלכלי הן רק חלק מהסיבות שיכולות להוביל לבחירת מסלול קריירה שונה מזה שבחרנו עד כה, ודרך אגב זו ממש כבר לא נישה רק של צעירים. לא מעטים האנשים שלמרות מעמדם היציב והמקצועי בוחרים בכל זאת על מסלול חדש באמצע החיים.

אחרי שכבר הוחלט על תחילת מירוץ במסלול חדש, איך נדע לאן לפנות כדי להגיע למשרה הנכספת? אם נתרכז כרגע בנושא הדיגיטלי והטכנולוגי שמשתנה, הנה מס' משרות שיתאימו לרוח התקופה:

קידום אתרים (SEO)

התחום הבא מתאים לכאלה שמחפשים כיוון חדש ומתחברים לעולם האינטרנט. לא קיים בית עסק או חברה שמבינה את חוקי המשחק ולא מעוניינת להיות מדורגת במקומות הראשונים בחיפוש בגוגל, קידום אתרים הוא כלי חיוני לעסק מצליח ועבור שירות כזה בעלי עסקים ישלמו לא מעט כסף. לשם כך אנשי SEO יעשו ככל הנדרש על מנת שהעסק שלך ידורג במקומות הראשונים- הדרך לשם ארוכה ומורכבת, כאנשי SEO יהיה עליכם לבצע התאמות רבות ואופטימיזציה רבה החל ממילות המפתח ועד מבנה האתר.

לימודי סייבר

בעידן שבו רוב ההתנהלות מתרחשת ברשת והתקפות הסייבר תופסות תאוצהאבטחת המרחב של כל פרט וארגון הופכת לחיונית יותר ויותר. מציאות זו הופכת את אבטחת הסייבר למשימה חשובה ביותר במיוחד בהבנת ההשפעות של תקיפות הסייבר על הארגון או הפרט וכן בייעול מנגנון ההתגוננות כנגד ההתקפות.

שיווק דיגיטלי

בעידן המודרני בו רשת האינטרנט הפכה  לכלי מרכזי (הזכרנו את זה כבר יותר מפעם אחת…) והפכה להיות נחלת הכלל והזירה העסקית המרכזיתוהחשובה ביותר. בעשור האחרון הפכה רשת האינטרנט לזירת פרסום אדירה שבאמתחתה קהל יעד רחב מאוד ותפוצה ענקית בטווח זמן קצר מאוד ועל כן בעלת פוטנציאל מכירה ענק וכמעט בלתי מוגבל. זו הסיבה שתחום השיווק והפרסום באינטרנט הפך להיות אחד מתחומי העיסוק הפופולריים כיום.

תחום זה יתאים לאנשים שחיים ונושמים אינטרנט,כאלה שעוסקים בשיווק ומעוניינים להתאים עצמם לעידן המודרני וגם לאנשים שמחפשים תחום מרתק ותעסוקה מעניינת שתואם את הסביבה המשתנה.

לאחר שבחנת את העבר וההווה בקריירה הנוכחית, זה הזמן לשים את האצבע על מה שאתה רוצה להשיג בקריירה החדשה: יוקרה, קידום, תנאים טובים, סיפוק, אתגר או הגשמה עצמית.

ועם התשובות לאלה להמשיך את תהליך ההמצאה מחדש של עצמך…בהצלחה!