מי רוצה להיות מליונר? שאלה רטורית …אבל איך עושים זאת והאם ניתן להתעשר באמת בקלות? זו כבר שאלת מיליון דולר…. בייבי!

במירוץ החיים וב"מרדף" אחר תענוגות החיים מי לא שאל את עצמו איך ניתן להתעשר ועוד בקלות יחסית, האם יש דבר כזה בכלל?

השקעות בשוק ההון

אם הקשבת קצת להורים והספקת לחסוך ויש לך כסף בצד, תוכל להתנסות בהשקעה בשוק ההון- לפני כן, כמובן שנציע לך ללמוד קורס ולחקור את הנושא ולהיעזר במביני עניין כדי לא לסכן את הכסף שלך בבורסה ללא כל ניסיון.

השקעה בשוק ההון יכולה להניב לך תשואות יפות ומהר מאוד גם אם מדובר בסכומים קטנים ויאפשרו לך להגדיל את תיק ההשקעות שלך וכך להרוויח סכומים גבוהים יותר.

תוכל להתחיל בקטן – להשקיע סכום כסף שלא תרגיש ב"חסרונו", הכוונה היא לכסף שמיועד למטרה שאתה יכול לוותר עליה (במקום לשדרג את הנייד, לרכוש עוד מכשיר אלקטרוני, לרכוש בגדים וכו') תשקיע את הכסף הזה שיכול להניב לך רווח לא רע במקום למישהו אחר (אחת מהחנויות בדוגמאות למעלה).

עלייך לדעת לשים לעצמך מגבלות על מנת לא ליצור מצב שתפסיד הרבה במקום להרוויח ולהשקיע בתבונה. על מנת לא להפסיד, נתק עצמך נפשית מהכסף, ראה כסף זה כ"אבוד" ואל תפעל ע"פ רגשות, הפעלת הרגש לא תסייע בשוק ההון ואף יכולה להזיק ולהוביל לאיבוד הכסף במהירות. כמובן שמצד שני לא לתת את הכסף לבית השקעות ולשכוח ממנו לכמה שנים הקרובות, זה לא נקרא להשקיע. בהצלחה ובזהירות!

השקעה בנדל"ן – אם אפשרי כמובן

במידה ויש בידך את האופציה, רצוי מאוד שתחשוב על השקעה בנדל"ן – מדובר בהשקעה לטווח רחוק ונראה כי מחירי הנדל"ן לא מתכוונים לרדת. רכישת נדל"ן היא למעשה רכישת נכס מניב.

השקעה מנדל"ן מניב יכולה להביא לך רווח הון- במידה ותרכוש דירה תשקיע בה קצת כסף לשידרוגה ומכירתה בסכום גבוהה יותר מסכום ההשקעה תניב לך רווח נאה במיוחד (מכירת הנכס חייבת להתבצע סמוך לרכישה על מנת להרוויח- תלויה בתנודות השוק).

השקעה מנדל"ן מניב יכולה גם להביא לתזרים מזומנים קבוע- בדרך זו אתה רוכש נכס ומשכיר אותו למגורים/מסחר (ע"פ ייעודו) ומקבל החזר השקעה חודשי קבוע, אופציה זו היא עם מחשבה לטווח הארוך. הסכום הניתן לשכירות ייכסה את ההוצאות הקבועות החודשיות ותוך פרק זמן מה תחזיר את ההשקעה ותרוויח ממנה.

אלו הן רק דוגמאות פשוטות להשקעות בנדל"ן, כמובן שיש ללמוד את הנושא לעומק לפני שנכנסים לתחום זה. השקעות בנדל"ן מספקות רווחים נאים מאוד ובצורה נוחה ויעילה אך זהו זהו תחום שלא מתאים לכולם.

הגדלת הכנסות

בלתי אפשרי להיות מיליונר כשעובדים בעבודה קבועה, זו המציאות של רוב האנשים. כדי לשפר את מעמדך למעמד מיליונר אתה לא חייב להתחיל עסק עצמאי או סטארט אפ כדי לאפשר לעצמך רמת חיים גבוהה מאוד, תוכל לעשות זאת אם תנקוט בצעדים הנכונים.

מה זה אומר בעצם? תוכל להמשיך בעבודה הקבועה ובמקביל למצוא דרך נוספת שניתן לשלבה עם העבודה הנוכחית להגדיל את ההכנסות החודשיות שלך.

זה יכול להיות כל אחד מהתחומים הבאים: השקעות בבורסה, נדל"ן, מכירות, עבודה שניה, עבודה מהבית ועבודות באינטרנט אלו רק חלק מהאופציות הקיימות שאתה יכול להחליט ולהתחיל לעסוק בהם במקביל לעבודתך הקבועה.

אם אתה עצמאי בליבך, ויש לך את התשוקה והכלים ותחליט גם ליישם זאת  תוכל להקים עסק עצמאי קטן, בנוסף לעבודה הקבועה שלך, וכך לא רק שתוכל להגדיל את ההכנסות אלא גם תוכל להנות מהטבות במיסים שרק עסקים מורשים נהנים מהם, ובכך למעשה להגדיל את החסכונות ולהקטין את ההוצאות.

ככל שתחפשו, לא נראה שיש דבר כזה, להתעשר בקלות….התעשרות היא רווח גדול וזו מגיעה כהלימה להשקעה מצידך: אם זה להשקיע זמן, כסף, התמדה, למידה ובעיקר יצירתיות וכל זה לא בא ברגל אחת ובטח שלא בטיסה….