תוכן שיווקי


אחד החששות שלנו עם הלידה הצפויה והמתקרבת, בעיקר בחודשי ההריון המתקדמים הוא נושא השינה. שהרי ידוע שתינוקות מתעוררים בלילה והשינה שלנו ההורים הולכת להשתנות. תינוק לאחר הלידה זקוק למגע וקרבה להורים, גם בלילה. אז איך ניתן לספק לתינוקות שלנו את הצורך הזה מבלי לקום מהמיטה מספר פעמים, רק בהנחת יד, בלי להרוס לנו ההורים את השינה?

שינת תינוקות – מה גורם להם להתעורר מספר פעמים בלילה?

בחודשי ההריון אנו מגלים את האחריות העצומה שמגיעה עם הולדת תינוק במשפחה. החודשים הראשונים יכולים להיות מתישים מאוד, לא רק בעקבות השינוי וכמות האנרגיה שהורים מוציאים, אלא גם מספר שעות השינה שמצטמצם ל-3 שעות, ואפילו לא ברצף, לא מוסיף למצב. 

חשוב לזכור שזוהי תקופה שתחלוף,  וחשוב לדעת שזה בסדר לחלוטין שמחזורי השינה של התינוק קצרים, שכן שינה עמוקה יכולה להיות מסוכנת בעבור התינוק ואולי זוהי הסיבה שהטבע דאג ששנתם תהיה קלה יותר משל מבוגרים.

מספר גורמים משפיעים על שנתו של התינוק, כמו: רעב, קפיצות גדילה, התפתחות וגם שינויים וצרכים רגשיים. בחודשיו הראשונים של התינוק הוא זקוק לכמה שיותר מגע פיזי, קרבה וחום המעניקים לו ביטחון, גם בזמן השינה. הקרבה להורים במהלך הלילה מאפשרת את חיזוק הקשר בין ההורה לתינוק וגם מעניקה לתינוק שינה רגועה יותר.

הכירי את הפתרון שיציל את הלילות שלך ויאפשר גם את הקרבה לתינוק בלילה, וגם יחסוך ממך לקום מהמיטה

הפתרון הוא פשוט, עריסה מיטחברת כשמה היא – עריסה שמתחברת לכל מיטת הורים בהתאמה אישית, ומאפשרת בכך את המגע הקרוב אל התינוק, שמחזק ומקנה לו בטחון ומשרה רוגע עליו ועל ההורה.

מעבר לכך, מדובר בנוחות מקסימלית עבור האם – בין אם היא מניקה, או אחרי ניתוח קיסרי או עם תפרים, היא לא צריכה לקום מהמיטה (פעולה שעדיין קשה לאחר הלידה).  עם המיטחברת האם ישנה בצמוד אל התינוק ובהושטת יד וליטוף או מענה אחר לצרכיו (בלי לקום מהמיטה) התינוק יכול לחזור לישון במהרה, והשינה של שניהם תהיה איכותית יותר, רצופה וטובה.

האם כל אחת יכולה לקחת מיטחברת? איך זה עובד? מומלץ להתכונן לקראת סוף ההריון

העריסה המיטחברת בעלת 3 דפנות קבועות והיא מותאמת בגובהה ונצמדת לכל מיטת הורים. על מנת לאפשר חיבור מושלם בין מיטת ההורים למיטחברת, החברה מבקשת לדעת את גובה מיטת ההורים שלכם, ומתאימים מראש את גובה המיטחברת למיטת ההורים. במידה ויש להורים מסגרת רחבה למיטה, הם יתפרו ויספקו להורים כרית מקשרת לפי מידה.  

העריסה מומלצת ע"י מומחים כדרך הבטוחה והנכונה לשינה משותפת בחודשים הראשונים לאחר הלידה. הרכבת העריסה פשוטה וקלה והיא מיוצרת מחומרים ידידותיים לתינוק ולסביבה ועומדת בתקני בטיחות מחמירים. ההמלצה היא להשכיר לתקופה ראשונית של 3 חודשים וניתן פשוט להאריך את השכירות לתקופת הזמן שתרצו ללא הודעה מראש.

לאימהות שעדיין לא בטוחות אם כדאי – ניתן לקחת את המיטחברת לשבועיים ניסיון. ההרכבה קלה ופשוטה.

אלפי אימהות שכבר השכירו ונהנו מהמיטחברת מעידות שזה דבר מופלא כמו שמספרת לנו ענבל הלוי מחדרה : "ללא ספק הבחירה הכי מוצלחת שעשיתי בילד השני! תענוג לא נורמלי. הילד צמוד אלי, אפשר ללטף, להניח יד,  להחזיר מוצץ והעיקר לגנוב עוד חצאי שעות שינה כל פעם".

כך מספרת לנו שרון ראובן מירושלים: "מרגע שגיליתי את מיטחברת, השתנו לי החיים. פתרון מעולה לכל אמא שרוצה את התינוק קרוב ורוצה ליהנות מאיכות של שינה בלילה. במיוחד אם את מניקה ובטח ובטח אם את אחרי ניתוח קיסרי. חוסך את כל הכאבים של הקימה והשכיבה והכיפוף של הוצאת התינוק." 

"שימו לב", מוסיפה שרון, "מומלץ להשכיר עריסה רק מחברה שמתמחה בתחום ודואגת שהעריסה תהיה ע"פ התקנים לרהיטי תינוקות. נתקלתי בכל מיני הצעות מאנשים פרטיים שבונים עריסות ורק כשבדקתי לעומק הבנתי שזה לא לפי התקן "    

חשוב לציין שמיטחברת הינה העריסה הנצמדת היחידה בארץ שעברה בדיקה של מכון התקנים ונמצאה תקנית מבחינת החומרים, הצבעים, המידות והחוזק. העריסה מיוצרת בארץ, במפעל מורשה של מכון התקנים.

את בחודשי ההריון האחרונים? אל תהססי, התקשרי והזמיני לך מיטחברת, זה אחד הדברים הנהדרים שתעשי עבור עצמך. מיטחברת www.mithaberet.co.il

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

[contact-form-7 id="49894" title="מיטחברת"]